Franchise

Franchising

Granny’sWaffles Dubai olarak Türkiye'de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Granny’sWaffles işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Granny’sWaffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchiseadayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Granny’sWaffles tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Granny’sWafflesyönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, Granny’sWaffles açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Granny’sWafflesKeoskiçin 70.000  ₺ +KDV ’den başlamaktadır. Granny’sWaffles Mağaza için 100.000 ₺ + KDV’ den başlamaktadır. Granny’sWaffles’ınfranchise’lere verdiği Granny’sWaffles  şube işletmeciliği süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden Royaltybedeli ve İSİM HAKKI bedeli alınmamaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları ve ana arterler aranan özellikler arasındadır. Mağaza açılacak lokasyonGranny’sWaffles yetkilileri tarafından onaylanır.

Fiziksel Özellikler:

Granny’swafflesKeoskMiumum 12 m2, mağaza minimum 40 m2 olmalıdır.Ön cephe genişliği; minimum 3.5 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için (0216) 373 00 66 numaralı telefondan ve franchise@grannyswaffles.com.tr adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Granny’sWaffles

Sizde Kazanın!

Stand Konseptleri

FRANCHISING ÖN BAŞVURU FORMU

Not : Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Eksik doldurulan formlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Tel(0216) 373 00 66

E-Postafranchise@grannyswaffles.com.tr

TOP