GRANNY'S WAFFLES

Granny’s Waffles, gerçek Belcika waffle lezzeti

GRANNY’S WAFFLES

Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmeyiz. Bu gün, alanında uzmanlaşmış, sektöründe en başarılı işletmelerden biri olarak İstanbul’da 4, Sakarya’da 2, İzmit’te 1 ve Dubai’de 3 şubemiz ile waffle lezzetini tatlı severlerle buluşturuyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu günlere gelene kadar değişmeyen disiplinli ilkelerimiz ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız sayesinde kısa sürede gittikçe büyümüş ve her geçen gün kaliteyi artırma anlayışımız sayesinde Granny’sWaffles adını, waffle dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri haline getirmiş durumdayız.

 

Marka değerimizi korumak ve daha da güçlendirmek için alanında en etkin ustalarla çalışıyor, tüm tatlarımızı en doğal ürünleri kullanarak, içlerinde katkı maddesi bulunmadan üretiyoruz. Sağlıksız ve zararlı katkı maddelerinden uzaklaşmayı ve doğal olanı tüketmeyi hedefleyen bilinçli tüketicilerimizin beğenisi sayesinde bu gün, Granny’sWaffles güvencesi ve kalitesi ile waffle taze hamuru, waffle mix ve waffle soslarını online olarak dünyanın dört bir yanına ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Sağlık, kalite ve hijyen alanındaki titiz tavrımız ve şeffaf üretim anlayışımız ile Helal Sertifikası, İSO 22000, İSO 9001, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim Belgesi, Tarım Bakanlığı Gıda Satış Belgesi sertifikalarını almaya hak kazanmış ve daha başarılı olmak için asla durmadan, daima daha iyisini hedefleyerek çalışan bir işletmeyiz.

Herkes aynı lezzetle Waffle yiyebilsin diye Granny’sWaffles…

MİSYON

Katkı maddeleri kullanmadan kaliteli ve doğal malzemeler ilewaffle ürünleri üretmek ve bu ürünleri Granny’sWafflesdünyanın dört bir yanına ulaştırmak kuruluş felsefemizi oluşturmaktadır.

VİZYON

Ülkemizde yakalamış olduğumuz marka değerini Dünya geneline taşımak ve waffle ürünleri denildiğinde akla gelen lider firmalardan biri olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

İLKELERİMİZ

Granny’sWaffles olarak müşteri memnuniyeti ve insan sağlığına yatırım yapıyor, tüm çalışmalarımızı bu iki ilke etrafında şekillendirip damak tadına güven katıyoruz.

  • Hizmet ve ürün kalitesini artırmak için her şeyden önce çalışan memnuniyeti
  • Alanında profesyonel waffle ve pasta ustaları ile leziz tatlar
  • Güler yüzlü personeli ile kaliteli ve hızlı servis
  • Hijyen kurallarında titizlik ve temiz bir ortamda üretim
  • Zararlı katkı maddelerinden uzak, doğal ve kaliteli ürünlerle insan sağlığına yatırım
  • Sahip olduğumuz helal sertifikası ve kalite sertifikaları ile en güvenilir lezzetleri hazırlamak
  • E-ticaret ile en kaliteli waffle lezzetini ülkemizin dört bir yanına ulaştırmak
  • %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmak

TANITIM

Daha kaliteli bir yaşam için daha leziz tatları hak ediyoruz. Çünkü yediğimiz içtiğimiz ne varsa bunların hepsi yaşam kalitemizi etkiliyor ve lezzetli, aynı zamanda sağlıklı gıdalar tükettiğimiz zaman doğru enerjiyi yakalıyoruz.

İşte biz, Granny’sWaffles olarak yaşam kalitemizi daha üst çıtalara taşımak idealiyle 2013 yılından itibaren en leziz waffle tadını tatlı severlerle buluşturmak için çalışıyoruz.Kuruluşumuzdan itibaren emin adımlarla ilerlediğimiz sektörde, 2017 yılında %33 pay ile Alman ortaklarımızla vizyonumuzu daha da genişletmiş ve dünyanın en iyi waffle markalarından biri olmak için hedefimizi büyütmüş bulunuyoruz.

Waffle yapımı ve waffle malzemeleri üretiminde bu kadar iddialı olmamızın başlıca üç sebebi bulunuyor. Birincisi, tamamen doğal malzemeler kullanıyoruz, ürünlerimizde hiçbir katkı malzemesi bulunmuyor. İkincisi, taze hamur üretimi yapıyoruz. Üçüncüsü ise, kaliteli hizmet sağlayabilmek amacıyla tüm uzman belgelere sahip bulunuyoruz.

Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor!

İnsan sağlığına verdiğimiz değer üretim kalitemizin temel anlayışını oluşturmaktadır. Bu yüzden de şubelerimizde güzel vakit geçirmek için gelen konuklarımıza ikram edilen waffle ve online olarak satışını yaptığımız ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi bulunmamaktadır. Kullanılan her bir katkı maddesi, insanı sağlıktan bir adım daha uzaklaştıran büyük bir yıkıcı etkendir. Bu yüzden Granny’sWaffles imzasını taşıyan hiçbir waffle ürününde katkı maddesine rastlayamazsınız ve en doğal tatları deneyimlersiniz.

Taze hamur, lezzetin en büyük sırrı!

Şubelerimizde misafirlerimize ikram edilen ve tadına doyum olmayan wafflemiz, taze hamurdan yapılır. Usta ellerde üretilen waffle hamuru, tam kıvamında günlük olarak hazırlanır ve bekletilmeden misafirlerimize ikram edilir. Taze hamurun çikolata, şekerleme ve meyvelerle buluşması damaklarda enfes bir tada dönüşmektedir.

İşin uzmanı olmak belgeden ve müşteri memnuniyetinden geçer!

Sahip olduğumuz Helal Sertifikası, İSO 22000, İSO 9001, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim Belgesi, Tarım Bakanlığı Gıda Satış Belgesi sertifikaları güvenilirliğimizin en büyük destekçisi, müşterilerimizin gülen simaları ise kalitemizin en büyük belgesidir.Online olarak satışını yürüttüğümüz waffle mix (toz karışım), waffle taze hamuruna ve waffle soslarına (çikolatalar) olan yoğun rağbette lezzet kalitemizi gözler önüne sermektedir.

Tek bir amacımız var; herkes aynı lezzette waffle yiyebilsin. Bu yüzden, GrannysWaffle olarak müşterilerimizi daha da memnun etmek ve onların beğendiği tadı evlerinde de yapabilmelerine imkân sağlamak amacıyla, waffle mix, waffle taze hamur (İstanbul içi) ve waffle soslarını sitemiz üzerinden onlinesatışa sunmaya başladık.

Online satışlarımızdan evinde bu tadı deneyimlemek isteyenler, hali hazırdaki wafflecılar ve cafe sahipleri yararlanabilmekte ve böylece wafflealanında dünyanın en lezzetli tadını mekânlarına taşıyabilmekteler.

Peki ya siz ne dersiniz, hayat kaliteyi ve daha da tatlılığı hak etmiyor mu?

Waffle

İcadı 2. Dünya Savaşı’nın da öncesine dayanan waffle, ülkemizde çok da köklü bir geçmişe sahip değil. 1980’lerde tatlı seçeneklerimiz arasına girmesine rağmen o yıllarda hak ettiği değeri bulamamış, ancak yılların geçmesiyle birliktekendini sevdirmeyi başarmış ve ünü gittikçe yayılmıştır.

Peki, ne oldu da waffle bu kadar popüler oldu?

Modern yaşamın bireyleri olarak pastane, cafe ve kahve kültürünün günlük yaşamımızın bir parçası haline gelmesi, işletmecileri yeni tatları piyasaya sunmaya itti. İşte o anda, hâlihazırdakiwaffle başrole geçmek için en ideal adaylar arasında bulunuyordu.

Krep ve kek arası hamuru, isteğe göre üzerine sürülen çikolata çeşitleri, sosları, meyveleri ve şekerlemeleriyle tap tatlı bir lezzet olarak yeniden karşımıza çıkan waffle, bu defa vazgeçemeyeceğimiz bir lezzet olarak menülerdeki yerini aldı.

Waffle ile ilk kez tanışan herkes hamurunu inceledi ilk önce. “Kek hamuru mu yoksa krep mi?”, tartışmaları sonraları “nerede ve ne kadar sürede pişirilmesi” gerektiği sorusuyla yer değiştirdi.Waffle ile ilgili merak edilen her şey tek tek araştırılmaya başlandı ve artık yeni bir moda başladı; evde waffle pişirme modası.

Waffle, hayatımıza o kadar yerleşti ki ister evde yapılmış olsun isterse hazır hiç fark etmeksizin, bizi mutlu eden en leziz tatlardan biri oldu. Hamurunun üzerine sürülen çikolata, çikolatanın meyvelerle buluşması, o enfes buluşmanın özel soslar ve şekerlemelerle taçlandırılması muhteşem bir lezzet şöleni sunmuştu bize. Ne alıştığımız şerbetli tatlılara benziyordu ne de sütlü tatlıları andırıyordu. Waffle, yepyeni bir buluştu ve tam bize göreydi. İşte bu yüzden waffle kabul gördü ve aklımızı başından alan bir lezzet haline geldi.

Hayat, birazcık kendimizi şımartmamız ve mutlu olmamızı fısıldıyordu kulaklarımıza. İşte waffle, kendimizi şımartmanın ve hayatı tatlandırmanın en keyifli yoluydu…

TOP