Granny’s Waffles’a Hoş Geldiniz

Granny’s Waffles aile yadigârı, bağımsız bir kuruluştur. Ünlü şeflerimizin yardımlarıyla yerli, doğal ve taze tatlıların oluşturduğu muhteşem bir dünya yaratıyoruz. Kurucular Mansour ve Shady’nin lisede okudukları zamandan beri doğdukları ve büyüdükleri yer olan Dubai’de açmak istedikleri, eşsiz Belçika çikolatalarıyla ve benzersiz taze meyvelerle donatılmış taze ve çıtır çıtır waffle’larla işletecekleri bir dükkan hayalleri vardı. 6 yıl iş yaptıktan sonra, Granny’s Waffles kendini insanların mutlu ve eğlenceli anlar geçirebilecekleri bir merkez olarak kendini kanıtlamıştı. Gelin ve bizi ziyaret edin – buraya bayılacaksınız!

Yarattığımız waffle’lar, temeli asla ortaya çıkmayacak olan kendine has içeriği ve pişirme tekniklerine sahiptirler. Size geniş lezzet seçenekleri sunuyoruz. Ünlü dondurmalarımızdan ev yapımı waffle’larımıza; kumpirimizden kumrularımıza geniş bir lezzet yolculuğu sizleri bekliyor. Bizler Granny’s Waffle ekibi olarak lezzetin gücüne inanıyor ve gerçek Belçika çikolatasının diğer malzemelerle oluşturacağı yeni kombinasyonları deneme olanağını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Geçen günler, aylar ve yıllardan sonra Granny’s Waffles’ın amacı kendini farklı mekanlarda şubeler açarak adını iyice duyurmaktır. Granny’s başarısını sürekli müşterilerinden ve müşteri memnuniyetinden alır. Özverimiz şu an mevcut olan tüm şubelerimiz  arasında aynı lezzete ve aynı kaliteye sahip olmaktır. Granny’s Waffles her zaman size aynı sıcak, çıtır çıtır ve lezzet fırtınası olmaya devam edecek ve sizlerin de aşık olduğu waffle’lar vermeye devam edecektir.